www.all-for-you.com.ua Новости технологий Сенсорна миша Logitech Touch Mouse M600
16.07.2012 17:45Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Сенсорна миша Logitech Touch Mouse M600
14.02.2012 21:57

Швейцарська компанія Logitech представила оптичну мишу із сенсорною робочою поверхнею Logitech Touch Mouse M600. З мишею Logitech Touch Mouse M600 користувачі можуть прокручувати і перегортати сторінки одним рухом пальців. Виробник також відзначає її дизайн, плавні краю і вигини корпусу роблять цю сенсорну миша комфортною для використання.

Програмне забезпечення Logitech Flow Scroll забезпечує плавну прокрутку сторінок, таку ж, як на смартфонах з тачскріном. Користувачеві досить провести пальцем по сенсорній поверхні миші, щоб відчути миттєву, плавну прокрутку веб-сторінок.

Форма миші розроблена так, щоб з максимальним комфортом вирішувати повсякденні, найчастіші завдання. При цьому новинка підходить як для правої, так і для лівої руки, а області для клацань миші на сенсорної панелі легко налаштовуються за допомогою ПЗ Logitech SetPoint. На додаток до цього, сенсорна миша Logitech Touch Mouse M600 використовує для передачі даних мініатюрний приймач Logitech Unifying, до якого одночасно можна підключити до шести сумісних мишей та клавіатур, використовуючи один USB-порт. Користувачі можуть додати клавіатуру, перемикатися між різними мишами для зручності - без необхідності замінювати приймачі і займає друге USB-вхід.

Харчування здійснюється від батарейок типу AA.

 

Tweet FacebookИнтересно также почитать:
Более ранние новости:


 

Комментарии  

 
0 #2 Анрей Чуркин 14.02.2012 22:19
Согласен, зачем убирать ощущения и звук нажатия кнопки?
Цитировать
 
 
0 #1 Suchka 14.02.2012 22:18
Полный бред
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.