www.all-for-you.com.ua Новости технологий RU-CENTER тепер сам вирішує які сайти закривати
16.07.2012 17:38Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


RU-CENTER тепер сам вирішує які сайти закривати
14.02.2012 22:09

Черговий скандал розгорівся за участю компанії RU-CENTER (ЗАТ «Регіональний мережевий інформаційний центр»), яка претендує на звання першого в Росії і найбільшого професійного реєстратора доменів, а також одного з провідних хостинг-провайдерів. Без усякої помпи та оголошення війни RU-CENTER опублікувала вчора на своєму сайті повідомлення про прийдешні зміни в регламентуючих документах, які набирають чинності з 24 лютого 2012 року. Зміни стосуються умов, за яких надання послуг може бути призупинено реєстратором.

Буквально там говориться наступне (цитата):

Новою версією Регламенту реєстрації доменів третього рівня передбачено, що Виконавець має право негайно припинити делегування домена з метою припинення незаконної діяльності, а також діяльності, що завдає шкоди третім особам, у тому числі діяльності з розповсюдження і рекламування порнографічних матеріалів, закликів до насильства, здійснення екстремістської діяльності, повалення влади та ін Крім того, негайно може бути припинено делегування домену, який використовується в цілях діяльності, що суперечить суспільним інтересам, принципам гуманності та моралі, що ображає людську гідність або релігійні почуття і т.д.
При цьому Реєстратор вправі самостійно давати оцінку діяльності Користувача на предмет порушення законодавства, в тому числі у випадках, коли визначення таких дій не закріплено нормативними актами. Так, визначення порнографічних матеріалів опубліковано на сайті Реєстратора за адресою http://www.nic.ru/dns/service/hosting/moral_standards.html.
В Умови використання послуг доданий пункт, що забороняє Користувачеві розміщати інформацію або програмне забезпечення, що порушують чинне законодавство Російської Федерації та / або права третіх осіб.

Простіше кажучи, RU-CENTER наділив себе правом будь-якої миті припинити делегування домена (кажучи дуже спрощеною мовою "відключити" сайт) "з метою припинення незаконної діяльності". А вирішувати, що порушує законодавство, а що - ні, може сам, як бог на душу покладе.

Пояснює подібний крок компанія тим, що "останнім часом, скориставшись більш вільними правилами реєстрації доменів третього рівня, ряд недобросовісних користувачів зареєстрували домени, явно призначені для розміщення протиправного контенту." Виходячи з такої заяви, напрошується висновок, що реєстратор самостійно вирішив, що якісь домени "явно призначені" для незаконного контента, про те чи були ці наміри у користувачів насправді і чи були вони реалізовані - скромно замовчується.

Скандал компанії загрожує неабиякий, запасайтеся попкорном (і юристами, якщо ви раптом користуєтеся послугами RU-CENTER).

 

Tweet Facebook 

Комментарии  

 
0 #2 igor 14.02.2012 22:13
da i ja v shoke. 20 domenov tam
Цитировать
 
 
0 #1 djek 14.02.2012 22:11
Я в шоке, как так. У меня там куча доменов и сайтов. Надо сваливать )
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.