www.all-for-you.com.ua Новости технологий Китай може зупинити експорт iPad
16.07.2012 17:41Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Китай може зупинити експорт iPad
14.02.2012 21:55

Буквально вчора ми писали , що китайська компанія Proview Technology зуміла доставити Apple серйозні незручності, відстоявши своє право на бренд iPad на території Китаю. Влада навіть почали вилучати планшет з продажу. А тепер з'явилися відомості, що Proview може на цьому не заспокоїтися і заподіяти куди більше шкоди як самій Apple, так і її шанувальникам по всьому світу.

За даними Associated Press, китайська компанія повідомила про плани звернутися до влади з вимогою заборонити як імпорт, так і експорт Apple iPad. Спочатку це звучить не страшно - ну яке кому діло, якщо в Китаї з продажу пропаде iPad? Однак, якщо згадати, що всі планшети Apple збираються саме в Китаї, стає зрозуміло, що від рішення влади залежать міжнародні продажі цього бестселера.

На даний момент виграну справу стосовно торгової марки iPad призвело до того, що влада почала вилучати планшет у ритейлерів в одному місті. Proview вже оголосила, що зажадала відповідні санкції ще в 30 містах. За словами юриста Proview, компанія опрацьовує запит до митних органів Китаю на заборону всього імпорту та експорту "продукції iPad, яка порушує торговельну марку". Однак точні терміни подачі заявки він не уточнює. Представник Apple поки відмовився прокоментувати нову заяву опонентів, що, втім цілком у дусі компанії з Купертино. Хоча сама ситуація, що китайці визнали iPad від Apple "контрафактом" по відношенню до китайської торгової марки, і викликає приступ істеричного реготу, вона може обернутися для Apple справжньою катастрофою, якщо та не піде на компроміс.

 

Tweet FacebookИнтересно также почитать:
Более ранние новости:


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.