www.all-for-you.com.ua Новости технологий
16.07.2012 17:42Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Новости технологий
Apple готує модифікацію iPad з 8-дюймовим екраном
15.02.2012 08:43
У низці чуток і домислів навколо iPad 3 , чий дебют очікується приблизно через три тижні, не пройшла непоміченою і знову з'явилася інформація про нібито ведеться в надрах Apple підготовці до випуску більш компактною версією свого планшета. Згідно авторитетному виданню The Wall Street Journal, компанія з Купертино працює з азіатськими постачальниками компонентів з метою тестування нового планшетного комп'ютера, діагональ екрана якого менше, ніж у "класичного" iPad.
 
Програмна платформа Sony PS Vita може знайти застосування в смартфонах і планшетах
15.02.2012 08:31
Цікавим заявою нещодавно відзначився вступник президента і виконавчого директора Sony Казуо Хіраї (Kazuo Hirai), натякнув, що японська корпорація розглядає можливість портування програмної платформи, яка використовується в портативної ігрової консолі PlayStation Vita , на інші мобільні пристрої, наприклад, смартфони і планшетні комп'ютери . Таким чином, Sony, очевидно, хоче ще раз нагадати, що розглядає так звану ОС Vita саме як мобільний, а не просто ігрову платформу.
 
RU-CENTER тепер сам вирішує які сайти закривати
14.02.2012 22:09
Черговий скандал розгорівся за участю компанії RU-CENTER (ЗАТ «Регіональний мережевий інформаційний центр»), яка претендує на звання першого в Росії і найбільшого професійного реєстратора доменів, а також одного з провідних хостинг-провайдерів. Без усякої помпи та оголошення війни RU-CENTER опублікувала вчора на своєму сайті повідомлення про прийдешні зміни в регламентуючих документах, які набирають чинності з 24 лютого 2012 року. Зміни стосуються умов, за яких надання послуг може бути призупинено реєстратором.
 
БП Seasonic SS-300TGW з сертифікацією 80Plus GOLD і гібридною системою охолодження
14.02.2012 22:06
Компанія Sea Sonic Electronics оголосила про початок поставок в СНД нових блоків живлення форм-фактора TFX - SS-300TGW. Модель з номіналом 300 Вт доступна в роздробі за орієнтовною ціною 49 Євро. Партнерами по старту продажів Seasonic SS-300TGW в Російській Федерації виступить компанія Юлмарт, в Україну - Rozetka.ua, а в Республіці Білорусь - компанія Jet.
 
Доктор Веб: сімейство троянів BackDoor.Volk
14.02.2012 21:58
Компанія «Доктор Веб», попередила про поширення сімейства троянських програм, доданих в вірусні бази Dr.Web під найменуванням BackDoor.Volk. Ці троянці здатні змінювати вміст файлу hosts і виконувати на інфікованої машині надходять від віддаленого сервера зловмисників команди. Цікаво, що імовірною батьківщиною цих троянців є Південна Америка.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 12

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.