www.all-for-you.com.ua Новости технологий Програмна платформа Sony PS Vita може знайти застосування в смартфонах і планшетах
16.07.2012 17:39Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Програмна платформа Sony PS Vita може знайти застосування в смартфонах і планшетах
15.02.2012 08:31

Цікавим заявою нещодавно відзначився вступник президента і виконавчого директора Sony Казуо Хіраї (Kazuo Hirai), натякнув, що японська корпорація розглядає можливість портування програмної платформи, яка використовується в портативної ігрової консолі PlayStation Vita , на інші мобільні пристрої, наприклад, смартфони і планшетні комп'ютери . Таким чином, Sony, очевидно, хоче ще раз нагадати, що розглядає так звану ОС Vita саме як мобільний, а не просто ігрову платформу.

Крім того, джерело цитує старшого віце-президента SCE Йошіо Мацумото (Yoshio Matsumoto), також побічно підтвердив можливість втілення в життя наведеного вище сценарію. Однак, хоча програмна платформа Vita дійсно розроблялася з прицілом на розширюваність, це не означає, що Sony в даний період часу займається її адаптацією для смартфонів і планшетів.

Зазначимо, що ставка на операційну систему Android, зроблена керівництвом доживає останні дні Sony Ericsson, не цілком виправдала себе, тому цілком природно, що в Sony, яка збирається далі випускати мобільну електроніку вже під власним брендом, розглядають всі можливі варіанти. Так що не виключено, що в майбутньому ми побачимо якийсь смартфон або планшетник з додатковими ігровими можливостями на базі платформи Vita. Крім того, Sony працює і над портуванням додатків, створених для смартфонів, на PlayStation Vita.

 

Tweet Facebook 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.