www.all-for-you.com.ua Новости технологий Компактний фотопринтер Canon SELPHY CP810
16.07.2012 17:37Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Компактний фотопринтер Canon SELPHY CP810
14.02.2012 21:53

Компанія Canon представила новий компактний фотопринтер SELPHY CP810. Нова модель, що прийшла на зміну SELPHY CP800 , має ряд вдосконалених функцій. Як обіцяє виробник, SELPHY CP810 підходить тим, кому необхідно зручний пристрій, що забезпечує якість друку фотографій менше ніж за хвилину. Легку портативну модель також можуть оцінити компанії, що пропонують послуги миттєвої друку або друку фотографій на документи на місці.

Можлива пряма друк з сумісних карт пам'яті або з будь-якого пристрою, що підтримує стандарт PictBridge, наприклад з фото-або відеокамери. SELPHY CP810 також дозволяє друкувати з флеш-пам'яті USB або мобільних телефонів через вбудований USB-порт, щоб негайно отримувати відбитки без необхідності використовувати комп'ютер.

Зручність перегляду і роботи з SELPHY CP810 забезпечує кольоровий РК-дисплей із змінним кутом нахилу діагоналлю 6,8 см (2,7 дюйма). Модель підтримує 13 мов, попередній перегляд зображень і друк одним натисненням кнопки. Удосконалена функція автоматичної оптимізації зображення покращує якість відбитків на виході в порівнянні з якістю вихідного цифрового знімка за рахунок розпізнавання типів сцен і поліпшення параметрів шляхом спеціальних налаштувань, наприклад, контролю яскравості або контрастності. Ефект «гладкої шкіри» дозволяє приховати недоліки шкіри для створення чудових портретів, при регулюванні яскравості вручну також можна покращити якість фотографій.

За рахунок використання технології переносу фарби методом термічної сублімації принтер SELPHY CP810 надає знімкам глибину і градацію кольорів, завдяки чому вони виглядають так само, як звичайні фото з фотолабораторії, тільки їх не потрібно довго чекати. Знімки висихають і готові до використання через мить після виходу з принтера, стійкі до подряпин і плям, не вицвітають. Принтер SELPHY CP810 може швидко друкувати на папері різних форматів: листівки (148 х 100 мм), L (119 х 89 мм, а також кредитної картки (86 х 54 мм). Також ця модель пропонує різні варіанти компоновки зображення, включаючи опцію «фото на документи », при якій користувач може надрукувати серію стандартних або нестандартних за розміром фотографій на одному аркуші паперу. SELPHY CP810 забезпечує портативну друк завдяки додатково купується акумуляторної батареї NB-CP2L, що дозволяє друкувати в дорозі.

 

Tweet FacebookИнтересно также почитать:
Более ранние новости:


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.