www.all-for-you.com.ua Новости технологий БП Seasonic SS-300TGW з сертифікацією 80Plus GOLD і гібридною системою охолодження
16.07.2012 17:38Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


БП Seasonic SS-300TGW з сертифікацією 80Plus GOLD і гібридною системою охолодження
14.02.2012 22:06

Компанія Sea Sonic Electronics оголосила про початок поставок в СНД нових блоків живлення форм-фактора TFX - SS-300TGW. Модель з номіналом 300 Вт доступна в роздробі за орієнтовною ціною 49 Євро. Партнерами по старту продажів Seasonic SS-300TGW в Російській Федерації виступить компанія Юлмарт, в Україну - Rozetka.ua, а в Республіці Білорусь - компанія Jet.

Останнім часом компактні системи форм-фактора Mini-ITX стали популярними, проте малі розміри таких систем ставлять збирачів перед серйозними проблемами, найважливішою з яких можна вважати проблему охолодження комп'ютера. У компактному корпусі непросто організувати охолодження основних компонентів системи, але якщо крім процесора, відеочіпа і жорсткого диска значного нагріву піддається ще і блок живлення, забезпечити відведення тепла стає на порядок складніше. Індустріальні ПК форм-фактора Mini-ITX часто повинні працювати в жорстких умовах (при підвищеній температурі і в цілодобовому режимі), що призводить до швидкого виходу з ладу компонентів, нездатних витримати такі навантаження. До того ж, компактні системи, як правило, використовуються у великих офісах або на підприємствах, де низька ефективність перетворення струму призводить до великих переплатам за електрику.

Як відзначає виробник, вирішенням усіх цих проблем є блоки живлення Seasonic SS-300TGW, які пройшли сертифікацію за стандартом 80PLUS Gold. Цей стандарт вимагає підтримки ККД не нижче 88%, 92% і 88% при навантаженні 20%, 50% і 100% відповідно.

Для охолодження блоків живлення Seasonic SS-300TGW використовується поліпшена версія патентованої системи Seasonic, що отримала назву S3FC або "Hybrid Silent Fan Control", яка має три основні режими роботи - пасивний, тихий і продуктивний. Система S3FC тримає блок живлення в пасивному режимі 50% навантаження, забезпечуючи повністю безшумну роботу та економію ресурсу вентилятора.

 

Tweet Facebook 

Комментарии  

 
0 #1 master 14.02.2012 22:17
Круто, сколько же он стоить будет?
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.