www.all-for-you.com.ua Новости технологий Apple готує модифікацію iPad з 8-дюймовим екраном
16.07.2012 17:42Цена:
Год постройки:
Расширенный поиск
Присоеденяйтесь к нам на www.facebook.com

Elektrona Tehnika


Apple готує модифікацію iPad з 8-дюймовим екраном
15.02.2012 08:43

У низці чуток і домислів навколо iPad 3 , чий дебют очікується приблизно через три тижні, не пройшла непоміченою і знову з'явилася інформація про нібито ведеться в надрах Apple підготовці до випуску більш компактною версією свого планшета. Згідно авторитетному виданню The Wall Street Journal, компанія з Купертино працює з азіатськими постачальниками компонентів з метою тестування нового планшетного комп'ютера, діагональ екрана якого менше, ніж у "класичного" iPad.

Представники цих постачальників, які побажали залишитися неназваними, стверджують, що Apple вже продемонструвала їм зразки дисплея для нового пристрою з діагоналлю приблизно 8 дюймів, тоді як у iPad перший і другого покоління даний показник практично однаковий і становить 9,7 дюйма. Крім того, компанія з Купертино нібито заявила, що визначає постачальників для подібних 8-дюймових дисплейних панелей.

Таким чином, Apple дійсно може розробляти зменшену модифікацію iPad, відому також як iPad mini, однак чи з'явиться вона на прилавках магазинів і коли саме це відбудеться, поки сказати складно, адже далеко не кожен прототип доживає до стадії продукту. Раніше, втім, згадувалося про передбачуване наявності в iPad mini екрану з 7,85-дюймовою діагоналлю, що дуже близько до нинішніх відомостями.

 

Tweet Facebook 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

www.all-for-you.com.ua - это бесплатная он-лайн доска объявлений о продаже компьютеров, ноутбуков, офисной техники и комплектующих Украине. Недвижимость Одесса.
©2011www.all-for-you.com.ua    Все права защищены. По вопросам работы сайта обращайтесь по адресу .info@www.all-for-you.com.ua.